Administrativni djelatnik / administrativna djelatnica  HZZ OGLAS

URBANO OGLAŠAVANJE društvo s ograničenom odgovornošću za za promidžbu
Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
15.12.2022.

Mjesto rada:
RIJEKA, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Informatička znanja:
Potrebno napredno poznavanje informatike excel
osnove korištenja računala u Windows okruženju
word
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
osobni dolazak: ŠKOLJIĆ 15, RIJEKA
mobitel: 099 3653200
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
OPIS POSLOVA: Briga oko administrativnih aktivnosti i poslova
Izdavanje faktura, izrada narudžbenica, otpremnica, izrada i slanje E-računa
Kontaktiranje klijenata po potrebi i izrada ponuda
Vođenje evidencije sati zaposlenika, obrada i evidencija godišnjih odmora zaposlenika
Obrada i evidencija ulaznih računa i putnih naloga zaposlenika
Izrada, evidentiranje i briga oko internih dokumenata
Kontrola izlaznih računa i njihova korekcija
Briga oko dolazne i odlazne pošte
OD KANDIDATA SE OČEKUJE: Minimalno SSS
Radno iskustvo na sličnim administrativnim poslovima - prednost
Napredno poznavanje rada na osobnom računalu (MS Office)
Dobro poznavanje engleskog jezika
Poznavanje CRM sustava - prednost
Vozačka dozvola B kategorije - obavezno
Dobre komunikacijske i organizacijske vještine

NAPOMENE: Ugodna atmosfera
Poticaj, tečajevi i seminari za učenje i usvajanje novih vještina
Rad u isključivo jutarnjoj smjeni
Slobodni vikendi i blagdani
Mogućnost stalnog zaposlenja
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
128479196
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje