Account Manager (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
06.10.2022.

Logobox je agencija specijalizirana za digitalni marketing, ali koja se s lakoćom u koštac hvata i s offline marketinškim aktivnostima. Bavimo se grafičkim dizajnom, izradom web stranica, vođenjem društvenih mreža, oglašavanjem, kreiranjem sadržaja te razvojem marketinških strategija i kampanja, a u našem portfelju su klijenti poput DIV grupe, Brodosplita, Burger Kinga, Hanfe…

Account manager zadužen je za planiranje i održavanje dobrog poslovnog odnosa između klijenta i agencije te koordinira sve poslove koji se obavljaju između klijenta i ostalih odjela agencije. Tražimo odgovornu i pouzdanu osobu koja će voditi klijente kroz poslovne procese korak po korak, od određivanja ciljeva do realizacije, te istovremeno stvoriti snažne veze između klijenata i agencije. Tražimo iskusnog Account managera!

Opis posla:
  • Vođenje projekata – istraživanje, postavljanje projektnih zadataka, operativna komunikacija s klijentima, dobavljačima i kreativnim odjelom agencije te vanjskim suradnicima
  • Provođenje aktivnosti marketinške komunikacije
  • Organizacija, koordinacija te kontrola svih procesa vezanih uz marketing i produkciju
  • Prodaja usluga i proizvoda agencije
  • Izrada ponuda i faktura - Briga i odgovornost za rezultate projekta te kvalitetu isporučenih usluga i/ili proizvoda
  • Vođenje računa o ekonomici agencijskog poslovanja na svim projektima
  • Građenje dugoročnih i kvalitetnih profesionalnih donosa s klijentima
  • Odgovornost i izvještaji nadređenoj osobi u timu
Uvjeti za prijavu:
  • minimalno 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • sklonost timskom radu
  • komunikativnost, organiziranost i poštivanje rokova
  • odlično poznavanje engleskog jezika
  • poznavanje MS Office paketa (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
Što nudimo:
  • mogućnost napredovanja u agenciji
  • stimulativna primanja
  • mogućnost ostvarivanja bonusa za radne rezultate
  • rad na zanimljivim projektima s domaćim i stranim klijentima
  • spontani odlazak na pivo nakon posla
KAKO SE PRIJAVITI?

Pošaljite nam svoj životopis i motivacijsko pismo na [email protected] najkasnije do 06. listopada 2022.
Kontaktirat ćemo kandidate koji uđu u uži odabir za finalnu fazu selekcijskog procesa.

www.logobox.agency Tomislavova 11, 10 000 Zagreb