Pomoćni radnik u skladištu (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
31.03.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. za svog klijenta, uspješnu internacionalnu kompaniju traži motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Mjesto rada: Zagreb

ODGOVORNOSTI:
• Postavljanje deklaracija na proizvode
• Printanje naljepnica s odgovarajućim sadržajem te priljepljivanje istih na proizvode
• Pakiranje proizvoda u pripadajuću ambalažu uključujući i ostale prateće radnje
• Prepakiravanje proizvoda radi izmjene ambalaže
• Slaganje više pojedinih proizvoda u setove
• Priprema robe za otpremu (slaganje na palete, oblaganje folijom i plastičnim trakama)
• Pomoć ostalim skladišnim radnicima u izvršavanju redovnih dnevnih zadataka u skladištu
• Pomoć oko zaprimanja i otpreme robe u skladištu (ukrcaj/iskrcaj)
• Održavanje radnog prostora i okoline urednim
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
• SSS/KV obrazovanje
• Radno iskustvo na sličnim poslovima prednost
• Pouzdanost, odgovornost i organiziranost
• Timski rad, prilagodljivost i otvorenost za učenje

Svoju prijavu sa životopisom molimo pošaljite do 31. ožujka putem brze prijave
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.
Horvatova 82/6, 10 000 Zagreb
www.dekra.hr/hrv

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.
Zahvaljujemo na razumijevanju.