Zidar / Bricklayer (m/f)

Mjesto rada:
Nizozemska
Rok prijave:
30.09.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
DK Recruitment service je međunarodna agencija za regrutaciju koja djeluje u cijeloj Europskoj uniji. Tvrtka je osnovana 2007. godine. Od 2007. godine zaposlili smo više od 8000 kvalificiranog osoblja diljem Europe. Naša tvrtka je aktivna u sljedećim djelatnostima: građevinarstvo, industrija, proizvodnja hrane, zdravstvo, hotelsko-ugostiteljska te djelatnosti distribucije i logistike.

Tražimo zidare za rad na različitim velikim projektima u Nizozemskoj.

Odgovarajući kandidati sa iskustvom imati će mogućnost sudjelovanja u posebnom treningu gdje će biti educirani za rad s opekom.

Našim zaposlenicima osiguravamo potvrdu VCA nakon dolaska radnika u inozemstvo. VCA je međunarodno priznat sigurnosni tečaj koji vrijedi 10 godina. Zaposlenici koji imaju ovu dozvolu / certifikat mogu raditi bilo gdje u Europi, na različitim velikim projektima. Potvrda o posjedovanju VCA certifikata je besplatna.

Socijalno osiguranje isplaćuje se u skladu sa zakonom svake zemlje. Na primjer, ako će zaposlenik raditi u Nizozemskoj onda će svi doprinosi plaćati u Nizozemskoj.

Nudimo ugovore na neodređeno za sve naše zaposlenike. Datum početka rada dogovara se s kanidatom, prema raspoloživosti.

Bricklayers (m/f)
- Netherlands

We are looking for bricklayers for different large projects in the Netherlands.

The experienced suitable candidates will have an option to participate on a special training where we will educate our bricklayers how to work with klinkers.

We provide to our employees a VCA certificate after the arrival of employees abroad. VCA is an international safety course which will be valid 10 years. The employees who hold this license/certificate can work anywhere in Europe on different large projects. The VCA certificate is free of charge.

Social contribution will be paid according to the law of each country. For example if the employee will be placed in The Netherlands then social contribution will be paid in The Netherlands.

We provide full-time contracts to all our employees. Start dates are discussed with the candidates, according to their availability.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Nizozemska

Znanja i kvalifikacije:
Dodatne informacije:
- Iskustvo u zidarskim radovima i poslovima veznim za konstrukcije
- Znanje čitanja tehničkih crteža
- Preferirana dob: 28-50 godina

Radno mjesto:
Nizozemska

Strani jezici:
Engleski na komunikacijskoj razini

Ugovor:
Puno radno vrijeme, 40 sati / tjedan

Iskustvo:
Obevezno minimalno 4 godine iskustva rada kao zidar

Radna odjeća:
Potrebno je imati svoje ručne alate. U razgovoru s poslodavcem će biti navedeno koja je točno vrsta alata potrebna.

Smještaj:
Osiguran i plaćen od strane poslodavca

Hrana:
Osigurana od strane poslodavca

Prijevoz:
Potrebno je imati vlastiti auto (barem jedan za skupinu radnika)

Plaća:
od 2065 EUR netto/mjesečno (za kandidata sa znanjem njemačkog ili engleskog jezika) na temelju 173 radna sata mjesečno

Možete nas kontaktirati putem e-maila: [email protected], putem telefona na +421 47 56 22 620, +421 910 98 30 36, +421 910 901 936.
Naš web je www.dkrs.sk. Možete i pratite nas na Facebooku: DK Recruitment Services