Zidar / Armirač (m/ž)

Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
09.02.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Schanzer posao d. o. o. za posredovanje u zapošljavanju je mlado i dinamično poduzeće sa sjedištem u Splitu.

Za popunu radnih mjesta naših klijenata - poslodavaca iz Austrije i Bavarske - tražimo više marljivih i ambicioznih djelatnika sljedećih profila:

Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti su:
- Odgovarajuća stručna sprema
- Dobro znanje njemačkog jezika (A2 i više)
- Spremnost na rad u smjenama

Pogodnosti: najveći dio naših klijenata osigurava stanovanje, a moguće je i korištenje auta.
Radni odnos je reguliran ugovorima o radu uz uredne prijave u inozemstvu.

Prijave sa životopisom (u kojem, molimo, precizirajte kronološki kad, gdje i što ste radili) i svjedodžbama/uvjerenjima i vozačkom dozvolom, možete poslati i na hrvatskom jeziku na našu adresu:
Schanzer posao d. o. o., Bihaćka 2A, 21000 Split,
ili na Mail: [email protected]

Kandidati koji imaju dobro znanje engleskog jezika mogu nam poslati svoju zamolbenu dokumentaciju uz obavezan navod u predmetu dokumentacije: „ENG“.

Napominjemo da će dio kandidata biti kontaktirano, a ostale prijave spremamo u bazu kandidata poduzeća Schanzer posao d. o. o. i koristiti ćemo ih isključivo u svrhu zapošljavanja.

Poduzeće Schanzer posao d. o. o. za posredovanje u zapošljavanju ima za dozvolu za obavljanje djelatnosti Ministarstva rada i mirovinskog sustava Klasa: UP/I-102-02/15-03/34
Strani jezik:
njemački