Zavarivač TIG i REL tehnikom (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
15.12.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Poduzeće "SPECIJALNA OPREMA - Lučko", unutar svoje temeljne djelatnosti, razvija, konstruira, proizvodi, montira, servisira, ispituje i umjerava opremu za potrebe naftne, plinske i petrokemijske industrije.

Uz pomoć svojih cca 50 visokospecijaliziranih i stručnih radnika te stalnih kooperanata, tvrtka "SPECIJALNA OPREMA - Lučko" proizvodi i servisira cijeli niz proizvoda koji se koriste u plinskoj i naftnoj industriji.

Specijalna oprema traži:

Opis posla:
Zavarivanje TIG i REL postupkom, servisiranje armatura za naftu i plin, popravak, ugradnja i puštanje u rad.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- potreban certifikat za TIG i REL
- potrebno poznavanje engleskog jezika
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
tri godine