Zavarivač (m/ž)

Mjesto rada:
Njemačka, Belgija, Češka
Rok prijave:
15.10.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. za svoje klijente i za potrebe klijenata DEKRA Arbeit Grupe i naše mreže od 100 ureda diljem Njemačke, traži motivirane i odgovorne osobe za rad na poziciji:

Zavarivač (M/Ž)
Mjesto rada: Njemačka, Belgija, Češka

ODGOVORNOSTI:
• MIG/MAG ili TIG zavarivanje uz obvezno posjedovanje certifikata ZK 135 1.1
• Posjedovanje drugih dozvola ili certifikata za zavarivanje je prednost
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
• Spremnost na rad u smjenama
• Minimalno 2 godine iskustva u radu na istim ili sličnim poslovima
• Posjedovanje potvrde o nekažnjavanju
• Poznavanje engleskog, njemačkog ili češkog jezika je prednost

NUDIMO:
• Rad u uglednim kompanijama u Njemačkoj, Belgiji i Češkoj
• Ugodno i profesionalno radno okruženje

Molimo zainteresirane da se prijave do 15. listopada putem Brze prijave.
DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.
Horvatova 82/6, 10 000 Zagreb

www.dekra-zapo.hr

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.
Zahvaljujemo na razumijevanju.
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine