Zavarivač (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
28.04.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Pastor inženjering d.d. dio je Pastor grupacije koja predstavlja jedini poslovni sustav u protupožarnoj zaštiti i sigurnosti na prostoru jugoistočne Europe koji objedinjuje četiri djelatnosti: inženjering, proizvodnju, distribuciju i servis. Povodom proširenja poslovnih aktivnosti tražimo osobu koja će postati dio našeg tima:

Zavarivač (1 izvršitelj) (m/ž)

Opis posla:
- rad na zavarivanju cjevovoda i konstrukcija stabilnih protupožarnih sustava u pogonu ili na terenu,
- izvršava bravarske i monterske poslove u pogonu ili na terenu,
- postupa i provodi aktivnosti sukladno dokumentaciji sustava upravljanja,
- podnosi redovite izvještaje o svom radu voditelju odjela.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- SSS, KV odgovarajućeg smjera,
- posjedovanje Atesta zavarivanja za postupke TIG, REL i/ili MAG,
- fleksibilnost u radu, spremnost na putovanja i timski rad,
- 3 godine iskustva je prednost,
- poznavanje engleskog jezika je prednost,
- posjedovanje vozačke dozvole B kategorije.

Što nudimo
- stalni radni odnos uz probni rok od 6 mjeseci,
- stimulativna primanja na bazi ostvarenih rezultata,
- edukaciju i usavršavanje.

Ako ste se pronašli u gore navedenim uvjetima te želite postati dio našeg tima, pošaljite nam životopis i molbu do 30. travnja 2014. putem linka za prijavu. Samo kandidati užeg izbora će se kontaktirati, ostale prijave pohranjujemo u bazu kandidata. Zahvaljujemo na razumijevanju.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
tri godine