Zastupnik u osiguranju (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
31.07.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Dosi.hr prvi hrvatski portal za online prodaju osiguranja traži djelatnike za poslove zastupanja u osiguranju!

Opis nekih glavnih zadataka:
- savjetovanje klijenata i prepoznavanje njihovih potreba u odabiru osiguranja
- pružanje usluge ponude i sklapanja ugovora o osiguranju
- obrada tržišta – kontaktiranje klijenata, ugovaranje novih polica te obnova postojećih prema skadencaru, izrada polica, kontakt s osiguravajućim društvima,...
- pružanje podrške klijentima
- izrada izvještaja
Posebne pogodnosti:
- rad u mladom i dinamičnom timu
- stimulativno, ugodno i poticajno radno okruženje
- stručnu edukaciju u razvoju prodajnih, prezentacijskih i komunikacijskih vještina
- stimulativna primanja
- mogućnost stalnog zaposlenja
- mogućnost napredovanja prema vlastitim zaslugama
- rad na određeno vrijeme uz mogućnost zaposlenja na neodređeno vrijeme
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:
- SSS/VŠS/VSS
- iskustvo u prodaji osiguranja min 1 godinu
- odlično poznavanje MS Office paketa s naglaskom na Excel
- izvrsne komunikacijske i prezentacijske vještine
- profesionalnost, poduzetnost, proaktivnost i sklonost timskom radu
- HANFA licenca za zastupanje u osiguranju

Prednosti:
- vlastiti portfolio osiguranja
- iskustvo u prodaji i upravljanju odnosima s kupcima (B2B)
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina