Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 01.11.2016. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Zaštitar/zaštitarka

- dan
SOKOL MARIĆ I DR. KOMANDITNO DRUŠTVO ZA USLUGE ZAŠTITE OSOBA I IMOVINE
Kategorija:
Zaštitarske usluge i sigurnost
Mjesto rada:
Krk
Rok prijave:
01.11.2016.
Mjesto rada:KRK, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Srednja škola 3 godine Srednja škola 4 godine
Informatička znanja:Potrebno poznavanje osnova informatike osnove korištenja računala u Windows okruženju
Uvjeti na radnom mjestu:Rad na jednom mjestu
Vrsta zaposlenja:Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Vozački ispit:Kategorija B
Poslodavac:SOKOL MARIĆ I DR. KOMANDITNO DRUŠTVO ZA USLUGE ZAŠTITE OSOBA I IMOVINE
Kontakt:osobni dolazak: ŠOJSKA 10, KOSTRENA najava na telefon: 051 335771 e-mailom: rijeka@sokol-maric.hr
Ostale informacije:

Opis posla: Poslovi zaštitarskih poslova sukladno Zakonu o privatnoj zaštiti. Ukoliko kandidati ne posjeduju zaštitarsku licencu poslodavac je spreman snositi troškove stjecanja licence za zaštitara što je temeljni preduvjet za zasnivanje radnog odnosa

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:79466439

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare