Zaštitar (m/ž)

Mjesto rada:
cijela Hrvatska
Rok prijave:
31.05.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Bilić-Erić d.o.o. za privatnu zaštitu već 20 godina pridonosi sigurnosti i ugledu poslovnih partnera.

Odabir zaposlenika iznimno je važan segment u ostvarivanju željene razine poslovanja kao i u daljnjem razvoju poslovnih mogućnosti.

Vodimo brigu o svojim zaposlenicima uvažavajući različitost osobnih interesa kroz promicanje korporativnih vrijednosti i održivost poslovanja.

Vjerujemo da svaki zaposlenik svojim predanim radom pridonosi osobnom, ali i zajedničkom uspjehu.

Ukoliko tražite novi izazov, trebate nas upoznati i saznati više na našoj web stranici.

Opis posla:
- Rad u odjelu tjelesne zaštite.
Posebne pogodnosti:
- mogućnosti karijere u našoj kompaniji su različite i uzbudljive
- redovita i stimulativna primanja
- rad u smjenama
- plaćanje naknade za prekovremeni rad
- dodatna stimulacija za ostvareni rezultat

Ako ne posjedujete licencu za zaštitara/čuvara, nudimo mogućnost ishođenja licence.

Želite li postati dio uspješnog tima i doprinijeti svojim vještinama? Radujemo se Vašoj prijavi!
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Sve županije

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- dinamična i fleksibilna osoba sklona timskom radu
- spremnost na rad u smjenama

Dodatna prednost:
- licenca za obavljanje poslova tjelesne zaštite (zaštitar/čuvar)

Napomena: Podržavamo zapošljavanje umirovljenika

Molimo prijavite se putem donje Brze prijave ili na e-mail: [email protected]