Zamjenik poslovođe (m/ž)

Mjesto rada:
Šibenik - Lozovac
Rok prijave:
05.12.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tromilja benzin d.o.o. je tvrtka koja se bavi naftnim derivatima, trgovinom i prodajom lož ulja, plavog dizela i eurodizela. U svom vlasništvu posjeduje benzinsku postaju i ugostiteljski objekt.

U svrhu širenja poslovanja i veće kvalitete naših usluga tražimo:
- Zamjenika poslovođe (m/ž), Lozovac (Šibenik), 2 djelatnika

Vaši zadaci:

- Vođenje tima zaposlenika (koordiniranje zaposlenika, radnog vremena i radnih zadataka)
- Obračuni trgovine
- Kontrola primoprodaje smjene
- Narudžba i povrat robe
- Inventura
- Komunikacija s vanjskim dobavljačima
- Redoviti dnevni, tjedni i mjesečni izvještaji (analize, statistike)
- Praćenje i kontrola vrijednosti
- Narudžba goriva
- Odgovornost i dnevno sudjelovanje u provedbi ciljeva
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- Iskustvo minimalno 3 godine na poziciji voditelja (zamjenika) smjene
- Minimalno VSŠ, fakultet, magisteriji
- Izražene organizacijske sposobnosti,

Potrebne vještine i znanja:
- Komunikativnost
- Entuzijazam
- Samostalnost u radu, sposobnost rada s ljudima
- Otvorenost te spremnost za suradnju
- Flesibilnost
- Profesionalnost
- Vozačka dozvola: kategorija B
- Poznavanje rada u MS Office aplikacijama
- Odlično poznavanje engleskog jezika (u govoru i pismu)
- Organizacijske sposobnosti, snalažljivost
- Samostalnost u radu

Što nudimo?
- Stalni radni odnos uz probni rad
- Sigurna i redovita primanja
- Bonusi
- Edukacije i usavršavanje
- Napredovanje

Molbu i životopis molimo poslati putem donje 'Brze prijave'.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine