Web dizajner (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
05.02.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tražimo mladog Web dizajnera s određenim znanjem spremnog na stalno usavršavanje i edukaciju. Prednost dajemo motiviranim i samostalnim osobama s osnovnim znanjem koji u ovom poslu vide svoju dugotrajnu budućnost i karijeru. Od kandidata tražimo da ispunjavaju određene uvjete koje možete pročitati u daljnjem tekstu. Izabrani kandidat će biti na testnom periodu od 30 do 60 dana.

Uvjeti za stručno osposobljavanje
Osoba mora ispunjavati uvjete za stručno osposobljavanje.

- mlade nezaposlene osobe u dobi 18-29 godina, u registriranoj nezaposlenosti najviše do 4 mjeseca,
- mladi do 25 godina u evidenciji nezaposlenih dulje od 6 mjeseci
- mladi do 29 godina u evidenciji nezaposlenih dulje od 12 mjesec
Vrsta posla:
stručno osposobljavanje
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
- Poznavanje osnova rada u WordPress sustavu
- Poznavanje osnova Html-a i CSS-a
- Poznavanje osnova rada u Photoshop-u,… ili nekom sličnom programu za dizajn i obradu fotografija.

Vrijednosti i kvalitete:
- Spremnost na cjeloživotnu edukaciju
- Samostalnost u obavljanju poslova
- Profesionalnost i odgovornost prema poslu i klijentima
- Visoka motiviranost