Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 31.10.2016. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Web dizajner/dizajnerica / grafički dizajner/dizajnerica

- dana
WELLNESS & MEDICAL SPA EQUIPMENT društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju i usluge
Kategorija:
Elektrotehnika, Arhitektura, dizajn i umjetnost
Mjesto rada:
Trnovec
Rok prijave:
31.10.2016.
Mjesto rada:TRNOVEC, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Informatička znanja:Potrebno napredno poznavanje informatike upotreba računalnih programa
Uvjeti na radnom mjestu:Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:3 godine
Vrsta zaposlenja:Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Vozački ispit:Kategorija B
Poslodavac:WELLNESS & MEDICAL SPA EQUIPMENT društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju i usluge
Kontakt:osobni dolazak: ZBELSKA 10, 42202 TRNOVEC BARTOLOVEČKI pismena zamolba: ZBELSKA 10, 42202 TRNOVEC BARTOLOVEČKI e-mailom: pavica.micuda@msw-group.com
Ostale informacije:

Opis poslova: Izrada i održavanje naših web stranica, web aplikacije, newslettera i ostalih web sadržaja. Sudjelovanje kod izrade promotivnih materijala i flash prezentacija. Daljnji razvoj korporativnog identiteta tvrtke. Uvjeti: - VSS, obrazovni program: web dizajn / multimedijska i grafička tehnologija - Rad sa Adobe programima (Photoshop, InDesign, Illustrator, Flash, After Effect), MS Office, HTML5, CSS3, PHP, JavaScript - Poželjno iskustvo sa CMS sistemima: Typo3, WordPress - Mogućnost korištenja vlastitog vozila Prijava za posao mora biti na engleskom ili njemačkom jeziku. Priložiti životopis i presliku dokaza o završenom školovanju. Mogućnost stalnog zaposlenja.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:77402759

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare