Web Developer (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
24.02.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Zbog povećanja obijam posla tražimo Web developera. Očekujemo timsko, a po potrebi i individualno razvijanje novih projekata sukladno potrebama poslovanja. Tvoj osobni razvoj, testiranje, prijedloge i načine kako unaprijediti naše aplikacije. Ako voliš raditi, učiti, osjećaš strast, voliš izazove i prenositi svoj entuzijazam i znanja na kolege – čekamo te!

Više detalja:
Posebne pogodnosti:
- rad na zanimljivim projektima i web tehnologijama
- ulaganje u tvoj osobni razvoj i afinitete
- fleksibilno radno vrijeme
- mogućnost rada od kuće
- opuštenu i prijateljsku atmosferu
- zanimljive kolege
- stalni radni odnos
- adekvatna financijska primanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
- završen diplomski ili preddiplomski studij
- poznavanje razvoja aplikacija u PHP-u i JavaScript-u
- poznavanje Linux shell-a
- poznavanje VCS-a, a po mogućnosti i GIT-a
- poznavanje HTML5 i CSS-a
- dobro poznavanje engleskog jezika

Kontakt e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno