Web Developer (m/ž)

Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
31.07.2016.
Plaća:
od 796 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Orbis d.o.o. je firma koja je pionir hrvatskog hostinga, kojim se bavimo od 1996 godine, kad smo registrirani.
Tražimo web developera s iskustvom za radu u timu ugodnih i stručnih ljudi.
Očekujemo poštenu, savjesnu, urednu osobu sklonu stalnom učenju i napredovanju, koja zna čuvati poslovne tajne.
O ostalim pojedinostima porazgovarat ćemo na sastanku na kojeg ćemo pozvati odabrane kandidate.

Vrsta posla:
stalni radni odnos

Tražimo web developera s iskustvom. Potrebno je znanje frontend (HTML, CSS, Js) i backend (PHP, MySQL) tehnologija.

Molbu, CV, dosadašnje radove posaljite do kraja 31.7.2016. Vrlo brzo nakon toga neke od kandidata pozvat ćemo na razgovor, a s radom počinjete najkasnije 1.9.2016.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine