Web developer (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
13.05.2016.
Plaća:
od 531 € do 1 062 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Poslovno konzilijarni centar u Zagrebu traži web developera s iskustvom u održavanju postojećih, te osmišljavanju i izradi novih online projekata, vezanih isključivo za šire projekte tvrtke.

Naglasak je na razvoju web portala i aplikacija pri čemu se koristi custom made cms i WordPress.
Od kandidata očekujemo server side programiranje, dobro poznavanje backend develop-a (PHP, MySQL, javascript), frontend developmenta (HTML, CSS, JavaScript), te iskustvo u izradi složenih web stranica s naglaskom na perfomanse (veliki broj posjetitelja)
Posebne pogodnosti:
Osobno i profesionalno usavršavanje ( certificiranje, web desing edukacije, NLP akademija) , rad u stimulativnom okruženju, izrada društveno korisnih projekata, rad za stalno
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme, stručno osposobljavanje, honorarni posao / freelance, student servis
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Osnovni uvjeti:
- završen dodiplomski studij računarstva na FER-u ili na srodnom fakultetu tehničkog usmjerenja
- ukoliko se javlja VSS stručnjak sa završenim studijem izvan tehničke domene, potrebno je da je završio odgovarajuće edukacije iz područje web designa i programiranja
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine