Web developer (m/ž)

Mjesto rada:
Čakovec
Rok prijave:
25.08.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
dizajn i implementacija CMS aplikacija za web stranice i rad u sustavu redovne podrške klijentima
Posebne pogodnosti:
Rad u stimulativnom radnom okruženju i primanja usklađena sa postignutim rezultatima.
Mogućnost daljnjeg usavršavanja i razvoja karijere.

Mogućnost korištenja mjere "Usavršavanje bez zasnivanja radnog odnosa" uz mogućnost stalnog zaposlenja nakon isteka te mjere.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:

- SSS/VŠS/VSS informatičko - programerskog smjera
- Iskustvo i poznavanje PHP-a, HTML-a, MySQL-a, CSS-a
- napredno poznavanje rada u web aplikacijama – tip: CMS sustavi, wordpress
- osnovno poznavanje rada u Adobe Dreamweaver, Adobe Ilustrator, Fireworks i Flash programima
- sa ili bez radnog iskustva

Ostali uvjeti:
- Proaktivnost, odgovornost i učinkovitost
-- Sposobnost analize problema, rješavanja istih te posvećivanje pažnje detaljima

- Motiviranost, snalažljivost i sposobnost za rad u timu i za samostalni rad
- Želja za učenjem, osobnim i profesionalnim razvojem

- Odlične analitičke vještine

Uz prijavu priložiti dosadašnje radove.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro