Vozač tegljača - C+E (m/ž)

Mjesto rada:
Hrvatska - Mađarska
Rok prijave:
17.08.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tražimo vozače na puno radno vrijeme s C+E vozačkom dozvolom te kodom 95 za vožnju tegljača s Mega poluprikolicama.
Prijevoz će se odvijati uglavnom između Hrvatske i Mađarske.
Rad se sastoji od utovara svaki dan (PON-PET) na istoj lokaciji (skladište naših kupaca) te dostave na naše skladište u Zagrebu.
Dobiti ćete priliku voziti potpuno novi LNG tegljač s mega poluprikolicama.

Što nudimo:
- siguran posao
- ugovor na neodređeno uz probni rok od 3 mjeseca
- plaća uredna
- novi kamioni (LNG) te nove Mega poluprikolice
- mobiteli, navigacija, sva oprema u vozilu
- ugodna radna sredina
- vikendi slobodni
- djelatnicima osiguravamo sva prava iz radnog odnosa
- radno vrijeme : PON – PET
- neto mjesečna plaća od 10.000 kn do 13.000 kn

Što tražimo:

Glavne odgovornosti:

- obavljanje svakodnevne provjere vozila, prijavljivanje bilo kakvih nedostataka transport manageru
- odgovoran/na je za upravljanje i čistoću zaduženog vozila i opreme
- osigurava i štiti robu na vozilu na način da se osigura maksimalna sigurnost i zaštita tijekom utovara, istovara i prijevoza
- odgovorno postupa prema poslovnoj dokumentaciji (ispravno ispunjavanje podataka na dokumentaciji)
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Sve županije
Država:
Mađarska

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- srednja stručna sprema
- valjana vozačka dozvola kategorije C i E te kod 95
- valjana digitalna tahograf kartica
- min. 3 godine iskustva u međunarodnom prijevozu
- dobro razumijevanje direktive o radnom vremenu i propisima vozača
- kandidat mora biti u mogućnosti koristiti tvrtkin smartphone uređaj i biti u mogućnosti da se prilagodi tehnologiji
- kandidat je pouzdana osoba, pristojna i profesionalna

Molimo prijavite se putem 'Brze prijave'.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
C, E
Potrebno radno iskustvo:
tri godine