Vozač s C+E dozvolom i dozvolom za rovokopača (m/ž)

Mjesto rada:
Norveška
Rok prijave:
15.12.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za Klijenta tražimo kandidate za poziciju:

- Norveška -
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Norveška

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Srednja stručna sprema
• Vozačka dozvola C+E kategorije
• Završeno osposobljavanje za upravljanje rovokopačem
• Minimalno 3 godine profesionalnog vozačkog iskustva
• Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Samostalnost u radu
• Spremnost na preseljenje u Norvešku

Što nudimo:
• Stimulativna primanja
• Pomoć oko preseljenja u Norvešku

Ako ste zainteresirani za navedeno radno mjesto, pošaljite nam svoj životopis putem:

• linka za prijavu

ili

• na adresu:

Manpower d.o.o.
Trg Drage Iblera 9
10000 Zagreb

Uz naznaku “prijava za vozača C+E kategorije”.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani!

MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje, Iblerov trg 9/III, 10 000 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti privremenog zapošljavanja klasa 102-02/09-04/02, ur.br. 526-08-02/2-09-2.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
C, E
Potrebno radno iskustvo:
tri godine