Vozač regalnog viličara (m/ž)

Mjesto rada:
Jastrebarsko
Rok prijave:
10.09.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Kaufland Hrvatska za svoju tvrtku EUN d.o.o. u Jastrebarskom traži osobe za obavljanje poslova:

Vozač regalnog viličara (m/ž), više izvršitelja

Vaši zadaci:
• odrađivanje svih naloga vezanih uz popunjavanje robe
na skladištu
• uredno obavljanje poslova vezanih uz prijevoz paleta
• prijevoz praznih paleta i otpada na mjesta predviđena
za skupljanje paleta/otpada u skladištu
• poslovi čišćenja u okviru popunjavanja robe na
skladištu
• izvršavanje zadaća prema uputama nadređenog
• ostali poslovi po nalogu poslodavca
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo:
• srednju stručnu spremu
• pouzdanost, točnost, odgovornost i fleksibilnost
• spremnost na rad u smjenama
• dozvola za upravljanje viličarom

Pozivamo Vas da svoju molbu i životopis pošaljete putem elektroničke pošte: e-mail: [email protected]

ili na našu adresu s naznakom
natječaja za koji se prijavljujete:
Kaufland Hrvatska (Logistika)
Gospodarska ulica 2 (hala 2)
10450 Jastrebarsko

Napomena: U svrhu zapošljavanja izabrani
kandidat treba dostaviti
potvrdu o nekažnjavanju.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola