Vozač / Prodavač (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
27.01.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Poslodavac Zagrebačke pekarne Klara d.d. traži:

Vozača / Prodavača (m/ž)
[mjesto rada: Zagreb]
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- struka/smjer: prometna/cestovni
- kvalifikacija (šk. sprema): KV, SSS
- vozačka dozvola: B i C kategorija
- poželjno radno iskustvo: 3 godine
- ostali uvjeti: odgovornost prema poslu i spremnost za noćni rad

Vrsta zaposlenja: Radni odnos na određeno vrijeme.
Rok za prijavu: 27.01.2016.

Životopis i molbu poslati poštom na donju adresu uz naznaku 'Za natječaj', putem Brze prijave ili na e-mail: [email protected]

Zagrebačke pekarne Klara d.d., Utinjska 48, 10000 Zagreb.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B, C
Potrebno radno iskustvo:
tri godine