Vozač / Operater specijalnog vozila (m/ž)

Mjesto rada:
Gornja Gračenica
Rok prijave:
02.10.2020.

Znate li zašto volim raditi u Ini?

Zato što me ova kompanija podržava kroz cijeli moj dugogodišnji radni vijek - imam priliku educirati se, napredovati i surađivati s odličnim timom!

Poziv za prijavu na natječaj za poziciju:

VOZAČ OPERATER SPECIJALNOG VOZILA (M/Ž)

Broj izvršitelja: 2

Organizacijska jedinica:
STSI, d.o.o.

STSI - Integrirani tehnički servisi d.o.o. je članica INA Grupe i vodeća tvrtka za održavanje, inženjering i izvođenje investicijskih projekata u Republici Hrvatskoj nastala integriranjem tehnologija i resursa. Kroz svoju dugogodišnju povijest STSI je u funkciji održavanja, istraživanja i proizvodnje nafte i plina, prerade, prodaje i distribucije nafte, plina i derivata te u raznim organizacijskim oblicima pokriva područja strojarstva, elektrotehnike, građevinarstva i transporta.

OPIS POSLA

  • Rukovanje i upravljanje specijalnim vozilima/uređajima za prijevoz opasnih tekućina i radove kemijsko-mehaničkog čišćenja – autocisterna-čistač s pripadajućom opremom
  • Vršenje pregleda ispravnosti vozila – dnevni, preventivni...
  • Održavanje sredstava rada i vođenje brige o ispravnosti alata, uređaja i opreme
  • Otklanjanje manjih kvarova na vozilu, opremi i uređajima samostalno, većih uz pomoć ovlaštene osobe
  • Vođenje zakonski i po internim propisima potrebne dokumentacije za uređaje i opremu ( radne i prometne evidencije)
  • Vođenje ostale potrebne dokumentacije
  • Radovi kemijsko-mehaničkog čišćenja

UVJETI:

  • SSS strojarsko-metalska, prometna struka
  • 1 godina radnog iskustva u istim ili sličnim poslovima
  • Vozačka dozvola (B kategorija)

PREDNOSTI:

  • ADR za prijevoz opasnih tekućina
  • Rad s opasnim tvarima
  • Kvalifikacija za upravljane vozilom C kategorije