Vozač (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka, Makarska, Hvar
Rok prijave:
11.04.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Žuvela d.o.o. osnovana je 1992 u gradu Hvaru. Tvrtka se bavi otkupom, preradom i distribucijom ribe i morskih plodova.

Posao obuhvaća dostavu ribe te istovar/utovar ribe prema narudžbama klijenta.

Tražimo više izvršitelja/ica B i B+C kategorije.
Posebne pogodnosti:
- podmireni troškovi službenog mobitela i auta
- odlični uvjeti: fiksni i varijabilni dio plaće
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
- posjedovanje vozačke dozvole B ili B+C kategorije
- min. SSS
- iskustvo od 1 godine na istim ili sličnim poslovima

Molimo prijavite se donjom Brzom prijavom.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B, C
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina