Vozač (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb - Jadranska Hrvatska
Rok prijave:
26.08.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
DEKRA usluge d.o.o. traži motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Vozač (m/ž)
Mjesto rada: Zagreb - Jadranska Hrvatska - Zagreb

Početak rada 1.9.2016.

Potrebno izvršitelja: 50

NUDIMO:
• Plaćene troškove smještaja u hotelu
• Plaćene obroke na dnevnoj bazi
• Rad u ugodnom i profesionalnom radnom okruženju
• Korištenje luksuzno opremljenog vozila
• 300 kn dan (minimalno 4 radna dana).
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
• Vozačko iskustvo minimalno 2 godine aktivno
• Odlično znanje engleskog jezika u govoru
• Izražena komunikativnost i vedra osobnost
• Rad na terenu

ODGOVORNOSTI:
• Prijevoz klijenata na željene lokacije
• Odgovorno upravljanje automobilom
• Odgovornost za zaduženo vozilo

Molimo zainteresirane da se prijave do 26.8.2016. na e-mail: [email protected]

DEKRA usluge d.o.o.
Horvatova 82/6, 10 000 Zagreb

www.dekra-zapo.hr

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.
Zahvaljujemo na razumijevanju.
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine