Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 05.12.2016. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Vozač kamiona u distribuciji (m/ž)

- dana
Poslodavac:
Bord Transporti j.d.o.o.
Kategorija:
Promet i transport, Skladištenje i logistika
Mjesto rada:
Zagreb i okolica
Rok prijave:
05.12.2016.

Opis radnog mjesta: U stalni radni odnos primamo vozača kamiona ndm. 12 tona, s ceradom i utovarnom rampom, za distribuciju tereta na širem području grada zagreba.
nudimo ugodnu radnu atmosferu, stalna primanja, odmah prijavu, plaćeni putni troškovi, terenski dodatak, stimulacija, slobodni svi vikendi, praznici i blagdani.
svi ostali uvjeti su stvar dogovora.
početak rada odmah.
Posebne pogodnosti:Nudimo ugodnu radnu atmosferu, stalna primanja, odmah prijavu, plaćeni putni troškovi, terenski dodatak, stimulacija, slobodni svi vikendi, praznici i blagdani.
Vrsta posla:stalni radni odnos
Županija:Krapinsko-zagorska županija, Grad Zagreb, Zagrebačka županija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Vozačka dozvola c kategorije
kod 95
radno iskustvo nije nužno !
Minimalna stručna sprema:Srednja škola
Vozačka dozvola:B, C
Plaća:od 5 000 kn do 7 000 kn
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare