Vozač kamiona - beton miksera (m/ž)

Mjesto rada:
okolica Nürnberga, Njemačka
Rok prijave:
11.05.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Mjesto rada: Njemačka (okolica Nürnberga)
Početak rada: po dogovoru

Nudi Vam se:
– prijava i ugovor na neodređeno kod njemačkog poslodavca
– plaćeno zdravstveno i mirovinsko
– brutto plaću: 9,85 €/sat (IGZ tarifni ugovor)
– isplata dnevnice u iznosu od 24€ za svaki radni dan od ponediljka do petka
– plaćeni svi ostali dodatci (Lohnnebenkosten)
– organiziran smještaj
– mogućnost predujma
– puno i uredno radno vrijeme (min. 35 sati sedmično)
– ovjerena garancija o uvjetima i isplati prije početka rada.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

Mole se da se jave samo kandidatkinje i kandidati koji ispunjavaju sljedeće potrebne uvjete:
– EU papiri
- poznavanje njemačkog jezika - minimalno komunikativa razina
- vozacka C+E plus Code 95
– profesionalni odnos prema poslu
– obavezno iskustvo u sličnim poslovima.

Prijave sa životopisom možete poslati na mail: [email protected] ili Brzom prijavom.

Za sve ostale informacije (na jezicima sa Balkana, njemačkom ili engleskom) kontaktirajte od ponedjeljka do petka od 09-17 sati na: gosp. Donlic: +49 151 7544 7467.
Strani jezik:
njemački
Vozačka dozvola:
C, E