Vozač/ica

4 dana
Poslodavac:
Orange Wheel j.d.o.o.
Kategorija:
Promet i transport, Turizam i ugostiteljstvo
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
10.12.2016.

Opis radnog mjesta: Traži se više izvršitelja za radno mjesto vozača na područu Zagreba i okolice.

Uvjeti:
- položen ispit za autotaksi vozača na području Zagreba(položen ispit o poznavanju osnovnih podataka o kulturnim, gospodarskim, turističkim, prometnim i drugim značajnim objektima i znamenitostima na području grada Zagreba)
- poznavanje stranih jezika (engleski obavezan)
- poznavanje rada na pametnom telefonu

Posebne pogodnosti:Službeno vozilo, službeni telefon, fleksibilno radno vrijeme.
Mogućnost napredovanja, mogućnost rada na pola radnog vremena, prijava na neodređno.
Vrsta posla:stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme, stručno osposobljavanje
Županija:Grad Zagreb, Zagrebačka županija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Traže se komunikativni, uredni, marljivi vozači za obavljanje autotaxi prijevoza u službenim vozilima tvrtke.
Uvjet za zaposlenje je posjedovanje položenog stručnog ispita o poznavanju znamenitosti grada Zagreba.
Minimalna stručna sprema:Srednja škola
Strani jezik:engleski
Vozačka dozvola:B
Poznavanje rada na računalu:napredno
Plaća:od 3 000 kn

Kontakt podaci

Naziv poduzeća: Orange Wheel j.d.o.o.
Adresa:Mirnovečka 24, 10430 Samobor
Telefon:099 3966 780
Kontakt osoba:Petar Vraneković

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare