Vozač C i E kategorije (m/ž)

Mjesto rada:
Đakovo
Rok prijave:
20.05.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Poslodavac: AP Velimir Horvat. za transport, trgovinu i usluge Adresa: B.J.Čolnića 16, 31400 Đakovo,0038598253832.

Email: [email protected]

Opis posla Traži se vozač/vozačica teretnih motornih vozila u domaćem i međunarodnom transportu za puno radno vrijeme, terenski rad. Kretanje iz D.Miholjca. Uvjeti - radno iskustvo 2 godine na poslovima transporta - psihofizička sposobnost Stručna sprema: KV, Srednja stručna sprema Potrebne godine iskustva: 2 Vozačka dozvola: C+E, kod 95 Što nudimo: Moguća dodatna edukacija za poslove međunarodnog transporta. Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos Županija rada: Osječko-Baranjska
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Slobodno nek se jave osobe bez radnog iskustva ali da imaju tražene kategorije, nudimo mogućnost i mladima koji su izašli iz škole. Radi se o međunarodnom transportu, terenski rad.
Strani jezik:
njemački
Vozačka dozvola:
C, E
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine