Vozač C i CE kat. (m/ž)

Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
14.02.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Vjerujemo da sve što radimo doprinosi razvoju naših zaposlenika i poslovnih Partnera.
Gradimo organizaciju u kojoj najveću snagu čine ljudi. Način na koji djelujemo učinio nas je europskim liderom u obradi stakla za potrebe u građevini. Ako si u potrazi za poticajnim izazovima, poduzmi sljedeći korak u svojoj karijeri i pridruži se našem timu.

Za rad u našoj tvornici u Varaždinu tražimo kandidate za radno mjesto:

OSOBA ZAPOSLENA NA OVOM RADNOM MJESTU BIT ĆE ODGOVORNA ZA SLJEDEĆE:
• prijevoz povjerenog tereta do primatelja sukladno planiranoj ruti i određenom roku isporuke
• izrađivanje izvještaja o lomu robe tijekom isporuke
• provjera usklađenosti tereta s dokumentacijom transporta
• utovar i istovar robe pomoću hidraulične dizalice
• svakodnevno korištenje vozila i provjeravanje svih parametara koji utječu na sigurnost vožnje i ispravnu eksploataciju vozila.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
OD NAŠIH KANDIDATA OČEKUJEMO:
• min. SSS (smjer: vozač motornog vozila)
• radno iskustvo: min. 2 godine na radnom mjestu vozač kat. C i CE
• posjedovanje vozačke dozvole C, CE kat. S unosom „KOD 95”
• svjedodžba o stručnoj osposobljenosti o početnim kvalifikacijama ili vozačka dozvola, izdana do 10.09.2008. godine, s položenom C i CE kat. ili svjedodžba o stečenoj srednjoj stručnoj spremi u zanimanju vozač, izdana do 1. srpnja 2013. godine ili svjedođba o periodičkoj izobrazbi
• osnovno poznavanje engleskog jezika – poželjno ali nije uvjet
• poznavanje radnog vremena vozača
• posjedovanje važeće kartice vozača
• uvjerenje za rukovanje hidrauličnom dizalicom - poželjno.

NUDIMO:

• ugovor o radu na puno radno vrijeme
• rad u tvrtki sa stabilnom pozicijom na tržištu
• sudjelovanje u edukacijama i stjecanje dodatnih kompetencija
• mogućnost osobnog rasta i stjecanje radnog iskustva u međunarodnom radnom okruženju

• priliku za rad u iskusnom i profesionalnom timu stručnjak
Zainteresirane kandidate molimo da pošalju životopis te motivacijsko pismo uz naznaku za koje radno mjesto se prijavljuju.

Samo odabrani kandidati bit će kontaktirani.

Molimo Vas da uz prijavu dodate sljedeće: „U skladu sa Zakonom o zaštiti osobnih podataka ("Narodne novine" broj 103/03, 118/06, 41/08, 130/11, 106/12-pročišćeni tekst) ovim putem pristajem da tvrtka Press Glass koristi moje osobne podatke za potrebe sadašnjih i budućih natječaja za posao. Upoznat sam da svojim osobnim podacima mogu pristupiti, izmjeniti ih ili povući ih”.

Link za prijavu
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
C, E
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine