Vozač autobusa u linijskom prometu (m/ž)

Mjesto rada:
Starnberg, Maisach, München - Lochhausen
Rok prijave:
10.08.2016.
Plaća:
od 1 858 € do 1 991 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Po nalogu našeg klijenta, regionalne autobusne tvrtke, trenutno tražimo vozače autobusa s dobrim znanjem njemačkog jezika (m/ž) za linijski promet zapadno od Münchena.

Vrsta zaposlenja: stalno zaposlenje kod klijenta
Radno vrijeme: oko 40 sati
Raspoloživost: od prosinca 2016
Vaši zadaci:
• Prijevoz putnika
• Usklađenost vožnje i razdoblja odmora

Radujemo se Vašoj prijavi:
Molimo, pošaljite nam svoju prijavu (životopis na njemačkom jeziku, kopiju vozačke dozvole: sprednju i stražnju stranu te kopiju kartice vozača) na [email protected]

Radujemo se Vašem dolasku!

EUROVIDA GmbH & Co. KG
Hohe-Kreuz-Str. 47
D- 96049 Bamberg
E-Mail: [email protected]
Tel.: 0951 / 297 8530
Posebne pogodnosti:
Možete se radovati:
• savjesnom uvođenju u posao
• dobrim radnim uvjetima i uvjeti rada i ugodnoj radnoj atmosferi
• suvremenom voznom parku
• pravovremenoj i atraktivnoj plaći (11,75 € bruto, na sat bruto, nedjeljom i praznikom 50-100% neoporezovano uklj. mjesečnu kartu za gorivo i godišnju premiju lojalnosti
• povišenju plaće nakon 12 mjeseci
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme, stručno osposobljavanje, praksa
Županija:
Država:
Germany

Znanja i kvalifikacije:
Sa sobom donesite:
• važeću vozačku dozvolu EU s dozvolom za prijevoz putnika kategorija D
• profesionalno iskustvo je prednost
• dobro znanje njemačkog jezika i užitak u vožnji
• dobre manire i zadovoljstvo stupanja u doticaj s korisnicima
• Susretljivost, pouzdanost i spremnost na rad u smjenama
Vozačka dozvola:
D, E