Vozač autobusa (m/ž)

Mjesto rada:
Munchen, Njemačka
Rok prijave:
18.05.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Human Resource&Company je tvrtka koja se bavi poslovima zapošljavanja i pripreme pojedinaca za tržište rada u Njemačkoj. HR&Co je okupila tim stručnjaka koji imaju bogato iskustvo u zapošljavanju na hrvatskom i njemačkom tržištu i ponudila je niz usluga koje poslodavcima olakšavaju pronalazak radnika na hrvatskom tržištu, a tražiteljima posla da se što bolje prezentiraju poslodavcima u Njemačkoj.

U ime našeg klijenta tražimo više izvršitelja za radno mjesto Vozač autobusa. Naš klijent je tvrtka Baumann Busbetrieb GmbH koja je licencirani prijevoznik u uslugama međunarodnog prijevoza, turističkog prijevoza i gradskog autobusnog prijevoza za grad Munchen.Tvrtka je 1957-e godine nastala kao mala obiteljska tvrtka i kroz tri generacije obitelji se je danas razvila u tvrtku od 220 djelatnika sa stalnom tendencijom porasta. U Baumann-u se velika važnost daje kvaliteti usluge koju pružamo i određeni su visoki standardi u sigurnosti putnika. Podrška poslovanju organizirana je kroz vlastiti interni servis vozila te servis pranja i održavanja vozila. Posao i okruženje u kojem rade zaposlenici je dinamično i podložno promjenama u kojem je bitno da je svaki naš zaposlenik dio tima i da je vrlo fleksibilan i prilagodljiv kako bi održavali i povečavali kvalitetu naše usluge.

Radi povećanja opsega poslova tražimo više izvršitelja za radno mjesto Vozač autobusa (m/ž) u međunarodnom, turističkom i gradskom prijevozu.

VOZAČ AUTOBUSA (m/ž)
Mjesto rada: Munchen, Njemačka

Stručne kompetencije kandidata:
Vozačka dozvola kategorije vozila D i COD 95
Vozačka dozvola kategorije C i D u postupku dobivanja
Osnovno poznavanje njemačkog jezika u govoru i razumjevanju

Opis poslova:
Vožnja autobusa na međunarodnim linijama
Vožnja autobusa na gradskim linijama
Komunikacija sa klijentima pri ulasku, izlasku i vožnji
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme, honorarni posao / freelance, sezonski posao
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Mi tražimo člana tima koji je:
savjestan, odgovoran i oprezan u vožnji
srdačan, ljubazan i otvoren ka komunikaciji sa ljudima fleksibilan
otvoren i spreman na preseljenje sa ili bez obitelji u grad Munchen ili njegovu blizinu
otvoren ka učenju i usavršavanju njemačkog jezika

Kandidat će dobiti:
Ugovor o radu na neodređeno vrijeme sa probnim rokom od 3 mjeseca usklađen sa njemačkim zakonodavstvom
Obračun rada po satu usklađen sa njemačkim zakonodavstvom
Dodatak na plaću za prekovremeni rad, rad nedjeljom i blagdanima
Minimalno 25 dana godišnjeg odmora
Pravo na božičnicu

Mogućnosti sklapanja ugovora o radu:
Na neodređeno vrijeme
Na određeno vrijeme
Sezonski rad
Povremeni rad-prema potrebi poslodavca i mogućnostima radnika
Povremeni rad za osobe u mirovini

Prethodno radno iskustvo:
Radno iskustvo nije uvjet zapošljavanja, ali je poželjno.

Prijava na natječaj:
Svaki kandidat treba poslati svoj životopis na hrvatskom jeziku te kopiju vozačke dozvole. Životopis na njemačkom jeziku potrebno je dostaviti tek u drugom krugu selekcije. E-mail za prijavu je [email protected]

Svi kandidati koji zadovoljavaju uvjet stručnih kompetencija biti će pozvani na prvi intervju koji će se održati u Zagrebu ili putem video poziva za kandidate koji imaju prebivalište van grada Zagreba. Kandidati koji uđu u drugi krug natječaja biti će pozvani na intervju u ured klijenta u Munchenu gdje će direktno pregovarati sa poslodavcem o uvjetima rada.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
njemački