Vodoinstalater / Monter ventilacije / HVAC tehničar / Plumber / Ventilation fitter / HVAC technician (m/f)

Mjesto rada:
Norveška
Rok prijave:
30.09.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
O našoj tvrtki:
DK Recruitment service je međunarodna agencija za regrutaciju koja djeluje u cijeloj Europskoj uniji. Tvrtka je osnovana 2007. godine. Od 2007. godine zaposlili smo više od 8000 kvalificiranog osoblja diljem Europe. Naša tvrtka je aktivna u sljedećim djelatnostima: građevinarstvo, industrija, proizvodnja hrane, zdravstvo, hotelsko-ugostiteljska te djelatnosti distribucije i logistike.

Možete nas kontaktirati putem e-maila: [email protected], putem telefona na +421 47 56 22 620, +421 910 98 30 36, +421 910 901 936.
Naš web je www.dkrs.sk. Možete i pratite nas na Facebooku: DK Recruitment Services

Tražimo vodoinstalatere, montere ventilacija i HVAC tehničare za rad na različitim projektima u Norveškoj.

Opis posla:
Montaža sanitarija, ventilacije, klimatizacije, sustava za distribuciju vode, sustava za grijanje i sprinkler sustava.

Informacije o postupku zapošljavanja:
U slučaju interesa pošaljite nam sljedeće:
• Detaljan CV na engleskom jeziku
• Poželjna fotografija (idealno u radnom okruženju)
• Svi certifikati povezani sa radnim iskustvom
• Pisma preporuke prethodnih poslodavaca za posljednjih nekoliko godina (vrlo je važno da možete dokumentirati najmanje 3 godine iskustva s pisanim referencama ako ste završili školovanje za vodoinstalatera. U slučaju da niste vodoinstalater po struci potrebno je dokumentirati najmanje 5 godina iskustva s pisanim referencama.)

About our company:

DK Recruitment Services in an international recruitment agency which operates in the whole European Union. The company was established in 2007. Since 2007 we place more than 8000 qualified personnel Europe wide. Our company is active in construction, industry, food production, healthcare, hotel and catering and distribution & logistics.

You can contact us by email: [email protected], by phone on +421 47 56 22 620, +421 910 98 30 36, +421 910 901 936.
Our web is www.dkrs.sk . You can also follow us on facebook: DK Recruitment Services

We are looking for plumbers, ventilation fitters and HVAC technicians for different projects in Norway.

Job description:
Fitting of sanitary, ventilation, air conditioning, water distribution, heating systems and sprinkler systems.

Information about the interview procedure:
In case of interest please send us the following:

• Detailed CV in English language
• Photo (ideally from work)
• All certificates connected with your work experiences
• Reference letters from your previous employers for the last years (It’s very important that you can document at least 3 years of experience with written references if you studied as plumber. If you don’t have a plumber school you need to document at least 5 years of experience with written references.
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- Satnica 176 NOK (brutto), mjesečna plaća 28 160 NOK (cca 3200 eura)
- Naknadu troškova prijevoza
- Radni tjedan: min 37,5 sati + prekovremeni sati
- Plaća svaka 2 tjedna
- Prekovremeni sati dodatno plaćeni (obično 1.5x)
- Ugovor o radu na neodređeno vrijeme (probni period 3 mjeseca)
- Radna odjeća i alati osigurani od strane poslodavca
- Smještaj je osiguran od strane poslodavca (250EUR za 2 tjedna)
- Pomoć kod registracije i otvaranja bankovnog računa
- Mogućnost učenja norveškog jezika

We offer:
- Hourly rate is 176 NOK (Gross)
- Monthly salary 28 160 NOK (cca. 3200 EUR)
- Travel allowance
- Working week: min 37,5 hours + overtimes
- Salary every 2 weeks
- Overtimes paid extra (usually 1,5x)
- Work contract for unlimited period (trial period 3 months)
- Work clothes and tools are provided by the employer
- Accommodation is provided by the employer (250 EUR for 2 weeks)
- Help with registrations and bank accounts
- Possibility to learn Norwegian language
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Norveška

Znanja i kvalifikacije:
Zahtjevi:
• Dobro poznavanje engleskog jezika
• Najmanje 3 godine radnog iskustva sa sličnim poslovima u zadnjih nekoliko godina
• Svjedodžba o završenom školovanju (vodoinstalater, monter ventilacija, HVAC tehničar)
• Fleksibilnost
• Odgovornost
• Dobro zdravstveno stanje
• Spremnost za rad u inozemstvu za duže vrijeme

Requirements:
• Good knowledge of English language
• At least 3 years of experience with similar work in last years
• Education certificate (plumber, ventilation fitter, HVAC technician)
• Flexibility
• Responsibility
• Good health status
• Willing to work abroad for longer time
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
tri godine