Vodoinstalater (m/ž)

Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
28.02.2017.
Plaća:
od 929 € do 1 725 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis posla:
• ugradnja instalacija (novogradnja), popravak i saniranje instalacija (starogradnja)
• montaža i ugradnja kada, tuš-kabina, umivaonika, toaleta
• polaganje vodovodnih i odvodnih cijevi (čitanje plana i specifikacije materijala)
• saniranje i popravak prsnuća cijevi, zamjena ventila, filtera, ispitivanje i nadzor vodovodnih uređaja na nepropusnost
• kotlovi za grijanje, postrojenja za pripremu tople vode-montaža i priključivanje
• ugradnja grijaćih tijela, ugradnja podnog grijanja
• vještine zavarivanja su od velike prednosti
• montaža rashladnih i klimatizacijskih sustava.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
SSS
Znanje Njemačkog jezika B1
Završena škola za vodoinstalatera
Što nudimo:
stalni radni odnos,
redovna primanja,
plaćeni putni troškovi i smještaj.

Mole se kandidati da pošalju CV na njemačkom i hrvatskom na mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
njemački
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina