Vodoinstalater (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
08.07.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
AQUA NATURA D.O.O.

Vodeća smo tvrtka za najam aparata za vodu, galonskih ili POU aprata te zbog povećanog obima poslova tražimo

VODOINSTALATERA (m/ž)

OPIS POSLOVA:

- Montaža POU i galonskih aparata
- Servisiranje i održavanje aparata
- Svakodnevna komunikacija sa korisnicima
- Po potrebi dostava aparata i ostale robe po našim poslovnicama po Hrvatskoj
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
- SSS, KV, VKV, Vodoinstalater
- Radno iskustvo poželjno
- Vozačka dozvola B kategorije
- Kandidati koji uđu u uži izbor morati će donjeti potvrdu o nekažnjavanju

RADNI ODNOS: na neodređeno vrijeme uz probni rad

KONTAKT PODACI: prijave slati isključivo na [email protected]. Telefonske informacije ne dajemo

WEB ADRESA: www.aquanatura.hr
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B