Voditelj/voditeljica servisa

4 dana
Poslodavac:
TERMOPLIN D.O.O. ZA INSTALACIJSKE RADOVE I TRGOVINU
Kategorija:
Elektrotehnika
Mjesto rada:
Bjelovar
Rok prijave:
03.10.2016.
Mjesto rada:BJELOVAR, BJELOVARSKO-BILOGORSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Srednja škola 3 godine Srednja škola 4 godine Viša ili prvostupanjska Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:5 godina
Vrsta zaposlenja:Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Vozački ispit:Kategorija B
Poslodavac:TERMOPLIN D.O.O. ZA INSTALACIJSKE RADOVE I TRGOVINU
Kontakt:e-mailom: josipa.rastovac@termoplin.hr
Ostale informacije:

Opis poslova: - organizira i rukovodi radom servisa - brine se za izvršavanje plana realizacije servisa - brine se za rad i radnu disciplinu u servisu - materijalno i financijski je zadužen za servisni inventar - vodi, ispisuje i potpisuje svu dokumentaciju povezanu sa radom servisa - rješava reklamacije u garantnom i vangaratnom roku i izrađuje izvješća o istim - organizacija podređenih, koordinacija i kontrola poslova obavljenih u servisu - također nadzire uskladištenje robe i dijelova, te potrošnog materijala za servis, te prati kretanje istih - odgovoran je za pravilnu primjenu zakonskih i ugovornih odredbi u poslovanju servisa - odgovoran je za uredno i ažurno vođenje svih potrebnih evidencija u servisu - odgovoran je za pravilnu upotrebu mjera zaštite na radu Uvjeti: - SSS/VŠS/VSS tehničkog smjera / elektrotehnike / elektromehanike i sl. - aktivno znanje engleskog jezika s poznavanjem  terminologije u termotehničkoj struci - prednost dosadašnje iskustvo u poduzećima koja se bave prodajom i servisom klima uređaja i plinskih / kondenzacijskih / električnih i sl. uređaja - minimalno 5 godina radnog iskustva na sličnim poslovima - vozačka dozvola B kategorije Rad na neodređeno vrijeme uz probni rad Pogodnosti: - dodatna obuka i usavršavanje - rad u ugodnom okruženju Pisane zamolbe slati na e-mail: josipa.rastovac@termoplin.hr

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:79144723

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr oglasnikpopusti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare