Voditelj ureda / Asistent Direktora (m/ž)

Mjesto rada:
Slavonski Brod
Rok prijave:
05.07.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za našega klijenta sa sjedištem u Slavonskom Brodu, koji dugogodišnjim radom bilježi konstantan rast i razvoj u svojem segmentu poslovanja, a bavi se niskogradnjom, tražimo stručnu i kompetentnu osobu za radno mjesto:

Opis posla:
• Samostalno i odgovorno izvršavanje zadataka
• Organizacija i koordinacija raznih događanja
• Administracija i održavanje baze podataka
• Elokventnost i razvijen poslovni bonton
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Poželjni uvjeti:
• SSS – poželjno ekonomskoga smjera
• 3 godine iskustva na sličnim poslovima
• Aktivno poznavanje njemačkog i engleskoga jezika
• Napredno poznavanje rada na računalu
• Sklonost timskome radu

Naš klijent Vam u sklopu radnoga mjesta može ponuditi:
• Sigurnost velikoga poslodavca
• Fiksna i stimulatina primanja prema ostvarenim rezultatima
• Pozitivno i dinamično radno okruženje
• Mogućnost osobnog i profesinalnoga razvoja
• Izazov ustrojavanja jednoga novog odjela tvrtke
• Daljnji rast i napredovanje zajedno s kompanijom
• Ugodno radno okruženje

Ukoliko ste u navedenom prepoznali sebe i smatrate da svojim znanjem, iskustvom i kvalifikacijama udovoljavate navedenim uvjetima, svoj životopis nam možete dostaviti putem maila: [email protected] ili Brzom prijavom.

Confab j.d.o.o. za posredovanje pri zapošljavanju ima dozvolu MRSS za obavljanje djelatnosti posredovanja pri zapošljavanju klasa KL: 102-02/15-04/05, URBROJ: 524-04-02-01/2-15-4.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, njemački
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine