Voditelj tima montera metalnih konstrukcija i transportne tehnike (m/ž)

BGW montaža d.o.o. je specijalizirano poduzeće za montažu transportne i skladišne tehnike te pripadajuće opreme u raznim granama industrije (auto industrija, transportna postrojenja, elektro industrija).

Trenutno zapošljavamo više od 60 radnika/radnica na više radnih pozicija. Tendencija progresivnog rasta obima poslovanja poduzeća povećava potrebe za radnom snagom te samim time s zadovoljstvom proširujemo broj radnih mjesta.

Opis posla:

  • organizacija radova montaže i demontaže u autoindustriji, industrijskih i pogonskih pokretnih traka
  • nadzor i koordinacija radova
  • organizacija prema zadanim planovima i projektima
  • aktivno provođenje planova i zadanih zadataka
  • komunikacija sa voditeljima i nadzornim tijelima na gradilištu

Uvjeti:

  • vozačka dozvola B kategorije
  • aktivno korištenje stranim jezikom
  • njemački, engleski (razina C1/C2)
  • minimalno 2 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • čitanje nacrta
  • završena srednja škola tehničke struke
  • rukovanje sa ručnim alatima
  • spremnost na rad u inozemstvu

Što nudimo:

  • troškovi prijevoza od firme do mjesta rada u inozemstvu i nazad pokriveni
  • troškovi smještaja u inozemstvu u potpunosti pokriveni
  • poticajna primanja
  • dobre radne uvjete
  • usavršavanje i edukacija
  • mogućnost zapošljavanja na neodređeno nakon probnog roka