Voditelj telefonskih prodajnih agenata u pozivnom centru (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
07.09.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tražimo osobu sa iskustvom vođenja ljudi i u prodaji. Osoba bi vodila postojeći pozivni centar, koji može sama dopuniti sa novim agentima. Pozivni centar se nalazi u Rijeci i zato tražimo osobu iz Rijeke ili okolice.
Posebnih zahtjeva što se tiče obrazovanja nema, prije svega, poželjno je iskustvo. Radno vrijeme je od ponedjeljka do petka od 8:00 do 16:00 sati, vikendi i praznici namijenjeni su obitelji, prijateljima i za hobi.

• Vođenje skupine
• Postizanje dnevnih ciljeva skupine i dnevne popunjenosti radnih mjesta
• Postizanje popunjenosti ureda
• Provjeravanje kvalitete poziva prodajnih agenata
• Provjeravanje redovitosti narudžbi skupine
• Priprema dnevnih izvještaja
• Uvođenje i edukacija prodajnih agenata
• Priprema scenarija i uputa za zvanje, za sve projekte
• Prodaja proizvoda i/ili usluga preko telefona
• Pružanje detaljnih informacija o proizvodima ili uslugama potencijalnim strankama, u svrhu prodaje
• Komunikacija sa dužnicima (stranke koje su naručile proizvod i nisu ga platile)
• Unos točnih podataka o narudžbama
• Dobro poznavanje prodajnih proizvoda i/ili usluga
• Profesionalan i ugodan odnos prema zaposlenima i strankama
• Ostalo po potrebi, tj. prema uputama direktora.
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• Stimulativnu plaću (ovisno o uspjehu ekipe koju će voditelj voditi)
• Fiksno radno vrijeme
• Rad u uredu (nema terenskog rada)
• Kreativan posao
• Rad u dinamičnom kolektivu
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
• Samostalan i pouzdan rad
• Samoinicijativu
• Kvalitetan rad i dobru suradnju sa ekipom i vodstvom tvrtke
• Osnovno znanje rada na računalu (Windows, MS Office)
• Osnovno znanje engleskog jezika (nije uvjet)
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
osnovno