Voditelj tehničkog održavanja objekta (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
04.04.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Phrixus je renomirana regionalna tvrtka u sektoru upravljanje i održavanje poslovnih i komercijalnih nekretnina. Za poziciju Voditelj tehničkog održavanja objekta sa mjestom rada u Zagrebu tražimo profesionalca s višegodišnjim iskustvom na poslovima rukovođenja organizacijom i procesima, osobu naviklu na dinamičnu okolinu, izraženih organizacijskih i komunikacijskih sposobnosti.

Odabrani kandidat koji prođe proces selekcije imati će sljedeće odgovornosti i zaduženja:
• Organizacija tehničkog upravljanje objektom.
• Uspostava i održavanje odnosa sa vlasnikom objekta.
• Vođenje tehničke službe na objektu.
• Održavanje cjelokupne operativne i tehničke funkcionalnosti rada objekta.
• Praćenje ugovorenih uvjeta i pridržavanje plana servisiranja i ostalih ugovorenih uvjeta svih postrojenja i ugrađene opreme, te praćenje garantnih rokova opreme i postrojenja.
• Izrada i upravljanje budžetom za potrošne materijale i popravke na objektu.
• Upravljanje ugovorima o opskrbi energijom.
• Izrada periodičnih izvješća prema potrebama ili uputama vlasnika objekta.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Očekujemo profesionalca s minimalno 5 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima, aktivno znanje engleskog ili njemačkog jezika, poznavanje rada na računalu, vozačka dozvola B kategorije, a u poslu odgovornost i marljivost, sposobnost pravodobnog reagiranja u zahtjevnim situacijama i timski rad.

Zahtijevana stručna sprema: Magistar struke/Sveučilišni prvostupnik/VŠS/VSS Fakulteta strojarstva i brodogradnje ili Fakulteta elektrotehnike i računarstva ili Građevinskog fakulteta.

Molimo vas da svoje molbe i životopise dostavite na hrvatskom i engleskom na [email protected].
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski, njemački
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
pet godina