Voditelj tehničke podrške (m/ž)

Mjesto rada:
Pula
Rok prijave:
01.06.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Talentor Hrvatska dio je međunarodne Talentor grupe, a specijalizirana je za posredovanje pri zapošljavanju i HR savjetovanje. Naše usluge uključuju selekciju putem oglašavanja ili direktnu potragu, istraživanja organizacijske klime, assessment centre i psihologijska testiranja.

Tvrtka Navela d.o.o. je zastupnik Yanmar brodskih dizel motora i Plastimo brodske opreme. Kao dio globalne distribucijske mreže naša ponuda pokriva brodske dizel motore snage od 15 do 480 KS za rekreativna plovila, program komercijalnih, radnih motora, Yanmarove robote za čišćenje mreža kaveza u marikulturi, Yanmarove reduktore i rezervne dijelove. U svrhu jačanja tima tražimo motivirane radnike za sljedeće radno mjesto:

Mjesto rada: Pula

Opis radnih zadataka:
- Sudjelovanje u procesu pripreme prodaje sa tehničkog aspekta i podrška kupcima nakon prodaje
- Osiguranje učinkovitog sistema podrške u jamstvenom i izvanjamstvenom roku u suradnji sa servisnom mrežom
- Rad na proširenju aktivnosti na području komercijalne brodogradnje i marikulture uz osiguranje visoke stručnosti i kvalitete sukladno tehnološkom razvoju proizvoda i zahtjevima tržišta
- Organizacija i kontrola aktivnosti post-prodaje i ovlaštene servisne mreže
- Provođenje standarda tvrtke i proizvođača motora prilikom ugradnje, održavanja i jamstva
- Vođenje uredne baze podataka tehničke dokumentacije prodajnog programa tvrtke (ulazna tehnička dokumentacija i bilteni, prijevodi dokumentacije, baza servisnih priručnika, baza naputaka proslijeđenih servisnoj mreži, baza nacrta motora i ostalih proizvoda, baza protokola ugradnje motora i izvještaja o postignutim performansama)
- Odgovornost za praćenje intervencija u jamstvenom i izvanjamstvenom roku te analiza istih
- Planiranje rezervnih dijelova za predvidljive potrebe jamstva
- Predlaganje novih rješenja ili postupaka u svrhu ostvarenja ušteda pri nabavi ili dodatnog rezultata u prodaji
- Praćenje i analiza opremljenosti i rada servisne mreže – godišnja evaluacija servisa
- Predlaganje, organizacija i provođenje tehničke obuke te prijenos tehničkih znanja in-house
- Koordinacija i sudjelovanje u promotivnim aktivnostima te sudjelovanje na stručnim sajmovima
- Suradnja sa ostalim članovima prodajnog tima kao i sa Upravom tvrtke
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti pozicije:
- Min. 3 godine radnog iskustva na sličnim poslovima
- Minimalno prvostupnički tehnički studij (strojarstvo, mehanotronika, elektronika, brodogradnja ili drugi tehnički studij)
- Komunikativna osoba sa razvijenim prezentacijskim vještinama
- Orijentiranost na kupca
- Pro-aktivni pristup i predanost poslu
- Sposobnost samostalnog rada
- Napredno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- Korištenje MS Office paketa
- Vozačka dozvola i spremnost na službena putovanja, mobilnost

Ponuda našeg klijenta:
- Redovita tehnička obuka kod principala (Nizozemska/Japan)
- Osnovna plaća i stimuativni varijabilni dio
- Pametni telefon

Ukoliko ste zainteresirani za opisano radno mjesto, molimo Vas da nam uz zamolbu pošaljete životopis na hrvatskom ili engleskom jeziku putem on-line obrasca ili na e-mail, najkasnije do 17.05.2017.

Jurković savjetovanje d.o.o.
Dozvola MINGORP-a za obavljanje djelatnosti posredovanja pri zapošljavanju, klasa UP/I-102-02/11-04/02, ur. br. 526-08-02-03/4-11-6
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine