Voditelj smjene u skladištu - Hladni sektor (m/ž)

Mjesto rada:
Sveta Nedelja
Rok prijave:
20.02.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Powerserv Croatia je dio Powerserv grupacije sa sjedištem u Beču, Austrija. Za našeg klijenta, međunarodnu tvrtku specijaliziranu za transport i ugovornu logistiku,
tražimo odgovorne i ambiciozne osobe za radno mjesto:

Voditelj smjene u skladištu – Hladni sektor (m/ž)
Mjesto rada: Sveta Nedjelja

Opis poslova:
• Odgovornost za skladišne procese unutar svoje smjene,
• Briga o ulazu i skladištenju robe,
• Nadzor nad svojom organizacijskom jedinicom,
• Rukovođenje radnicima i kvalitetom rada,
• Osigurava neprekinuti radni ciklus poslovanja
• Sudjelovanje u planiranju i koordiniranju radnog vremena i skladišnih sati
• Aktivan rad s kolegama na izvršavanju dnevnih poslova,
• Vođenje skladišne administracije,
• Rješavanja problema na licu mjesta,
• Briga o radnim strojevima i urednosti radnog prostora.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
• SSS ili VŠS,
• Minimalno 2 godine iskustva na odgovarajućim poslovima,prednost u FCMG-u
• Odlične organizacijske sposobnosti i usmjerenost na rezultate,
• Komunikativnost i sklonost timskom radu,
• Poznavanje rada na računalu,
• Dobro znanje engleskog ili njemačkog jezika.

Nudimo:
• Ugovor o radu na određeno vrijeme, s mogućnošću zapošljavanja na neodređeno,
• Puno radno vrijeme,
• Rad u dvije smjene,
• Plaćeni putni troškovi,
• Mogućnost napredovanja i usavršavanja,
• Profesionalno radno okruženje.

Radujemo se Vašim prijavama putem Brze prijave do 20.02.2016.

Powerserv Croatia d.o.o.
Britanski trg 5
10000 Zagreb
www.powerserv.hr
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, njemački
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine