Voditelj računovodstva i financija (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
30.08.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Pridružite se PET CENTAR timu!

PET CENTAR je regionalni lider u specijaliziranoj maloprodaji hrane i opreme za kucne ljubimce. Više od 250 djelatnika Pet centar grupe u tri zemlje posvećeno je kvaliteti ponude i usluge na razini najboljih specijaliziranih maloprodaja u Europi i svakodnevno nastoji nadmašiti očekivanja naših kupaca. Više informacija potražite na www.pet-centar.hr

Svoj tim želimo upotpuniti odgovornom i motiviranom osobom na poziciji:

Opis posla:
• vođenje računovodstva srednje velike tvrtke u djelatnosti maloprodaje
• izrada bilance, računa dobiti i gubitka te svih ostalih zakonom propisanih periodičkih izvješca
• izrada konsolidiranih izvještaja
• priprema podataka za godišnju reviziju i suradnja s revizorima
• kontakti s poreznim institucijama, eksternim revizorskim kućama i operativno poslovanje s bankama
• po potrebi obračun plaća
• izrada internih financijskih izvještaja i analiza za potrebe uprave
• financijsko planiranje i financijska operativa
• kontinuirano praćenje relevantne zakonske regulative i implementacija svih promjena u poslovanje Društva
• vođenje, educiranje i motiviranje manjeg internog tima suradnika
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
• najmanje 5 godine iskustva na odgovornim pozicijama u računovodstvu
• veliko iskustvo u računovodstvenoj operativi i financijskom izvještavanju
• izvrsno poznavanje HSFI te porezne i računovodstvene zakonske regulative
• izvrsne analitičke vještine i organizacijske sposobnosti
• napredno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• visoka motiviranost za rad u dinamičnom, zahtjevnom i poticajnom okruženju
• odgovornost, inicijativnost i usmjerenost na rezultate uz razvijenu poslovnu etiku

Ukoliko ste spremni na nove izazove pošaljite nam svoju prijavu na e-mail adresu: [email protected] (uz naznaku za poziciju «Voditelj racunovodstva»).
Rok prijave: 30.08.2016.
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
pet godina