Voditelj projekta za opremanje objekta (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
02.12.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Poslovno područje Izgradnja i opremanje
Zagreb

Uspješno smo međunarodno trgovačko društvo - snažni smo, dinamični i fer. Posvećujemo puno pažnje motivaciji i angažiranosti svakog pojedinca. Našim zaposlenicima nudimo različite mogućnosti, uspjeh i sigurnu budućnost.

Što su Vaši zadaci?
Na ovome radnom mjestu odgovorni ste za provođenje projekata opremanja poslovnih jedinica. Vaši su zadaci također koordinacija izvođača, upravljanje terminima i kontrola kvalitete radova.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo od Vas?
• VŠS/VSS tehničkog smjera
• Minimalno 2 godine radnog iskustva na sličnim poslovima
• Samostalnost u radu i usmjerenost na ostvarivanje zadanih ciljeva
• Poznavanje prateće zakonske regulative
• Aktivno poznavanje jednog stranog jezika
• Vozačka dozvola B kategorije

Što Vam nudimo?
• rad u izazovnom i dinamičnom okruženju
• raznovrsne programe profesionalnog usavršavanja
• mogućnost napredovanja ovisno o rezultatima rada
• motivirajuće i odgovorne zadatke.

Prijavite se na natječaj putem upitnika na internetskoj stranici:
www.kaufland.hr/karijera, pod „Ponuda poslova“

Za Vaša eventualna pitanja možete nas kontaktirati na:
Mail: [email protected]
Postanite dio našeg tima!
www.kaufland.hr/karijera
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine