Voditelj projekta (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
24.09.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naton HR (Naton ljudski potencijali d.o.o.) traži za klijenta traži slijedeću poziciju:

Mjesto rada: Zagreb, Hrvatska, 1 izvršitelj
VODITELJ PROJEKTA (m/ž)

Glavni zadaci i cilj radnog mjesta:
˗ Planiranje i usavršavanje cjelokupnog rješenja izvještavanja (Exchange i Addon's)
˗ Skrb za rješenje izvještavanja na razini grupacije (Exchange i Addon's) (> 60 lokacija u 19 zemalja)
˗ Upravljanje Microsoft Exchange Server 2010
˗ Glavna odgovornost (stručna) za instalaciju, konfiguraciju, nadzor i upravljanje Microsoft Windows Server okoline na razini grupacije (Windows 2003, 2008 R2, ADDS, ONS, DHCP, Group policies, printserver, itd.)
˗ Glavna odgovornost (glavna) za instalaciju, konfiguraciju, nadzor i upravljanje rješenjem izvještavanja okoline na razini grupacije (Fax, MS Exchange, Mail Gateway, Load Balancer)
˗ Glavna odgovornost (stručna) za instalaciju, konfiguraciju, nadzor i upravljanje WSUS okoline na razini grupacije
˗ Glavna odgovornost (stručna) za instalaciju, konfiguraciju, nadzor i upravljanje monitoringa okoline na razini grupacije (PRTG)
˗ Glavna odgovornost (stručna) za instalaciju, konfiguraciju, nadzor i upravljanje antivirusne okoline na razini grupacije (Trend Micro)
˗ Upravljanje našim aktivnim direktorijima
˗ Uređenje i prilagodba automatizma pomoću Windows-Scripting i Powershell Scripting
˗ Zastupanje pri upravljanju naše virtualne okoline (ESX / VM Ware / Citrix)
˗ Planiranje, organizacija i potpora kod međunarodnih rollouts na cjelokupnom području IT infrastrukture
˗ Izrada dokumentacije sustava, koncepata testiranja i dokumentacije za školovanje
˗ Podrška pri razvoju gore navedenih područja
˗ usklađivanje IT-procesa
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Značajni pojedinačni zadaci:
˗ Osiguranje i potpora IIL procesa podrške, posebice obrada incidenata, Service Requests i problemi sukladno SLA
˗ Izrada aktualnog sustava dokumentiranja, koncepata testiranja i dokumentacije za školovanje, proaktivno /samostalno izučavanje relevantnog znanja u gore navedenim područjima (letci, knjige, samoučenje, itd.)
˗ Vođenje projekata ili vođenje parcijalnog projekta i stručna odgovornost kod nacionalnih projekata i projekata na razini grupacije u odgovarajućem području
˗ Planiranje, organizacija i podrška kod međunarodnih rollouts na cjelokupnom području IT-infrastrukture
˗ Zahtijevanje podrške od lokalnih odgovornih osoba kod problema u smislu Management by Exception (organizacija, napredak u radu)

Uvjeti pozicije:
- studij informatike/informacijske tehnologije ili adekvatno obrazovanje (VŠS/VSS)
- engleski jezik odličan u govoru i pismu, njemački jezik je plus
- iskustvo vođenja ljudi /timova
- iskustvo rada na sličnim projektima kao voditelj
- odgovornost, organiziranost, stabilnost, komunikativnost, susretljivost, rad s ljudima

Klijent nudi:
- rad u odjelu IT-a u stabilnoj i internacionalnoj tvrtki
- okvirna bruto plaća od 20.000,00 HRK (detalji na razgovoru s klijentom)
- ugovor na neodređeno uz probni rok od 6 mjeseci
- prijevoz i regres, plaćeni seminari za stručna usavršavanja

Naton ljudski potencijali d.o.o. za zapošljavanje ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA UP/I-102-02/14-03/09, URBROJ 524-04-02-01/2-14-6.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno