Voditelj projekta - gradilišta (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb, Čakovec, Istra
Rok prijave:
14.08.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Sagradili smo stotine građevina koje su svjedoci TEAM-ove vrhunske kvalitete građenja

TRAŽIMO NOVE SURADNIKE ZA RADNO MJESTO :

1. VODITELJ PROJEKTA - GRADILIŠTA

2 izvršitelja – m/ž, mjesto rada: Zagreb, Čakovec, Istra
Samostalno vodi i upravlja građevinskim projektima s odgovornošću za uspjeh projekta i suradnju s investitorom i vanjskim sudionicima projekta
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- dipl.ing/mag/struč.spec./bacc.ing.građevinarstva
- radno iskustvo min. 3 godine, stručni ispit

Od kandidata očekujemo razvijene organizacijske sposobnosti, samostalnost, odgovornost i komunikativnost, aktivno korištenje računala (MS Office, MS Projekt, AUTO-CAD) kao i korištenje barem jednim stranim jezikom u govoru i pismu te vozačku dozvolu B kategorije.

Vašu zamolbu sa životopisom možete dostaviti najkasnije do 14.08.2015. godine
- putem Brze prijave
- na e-mail: [email protected],
- ili poštom na adresu:
TEAM d.d. (ljudski resursi)
Mursko Središće, Rudarska 1
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine