Voditelj projekata s PMP certifikatom (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
14.09.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Adecco je vodeća multinacionalna kompanija koja s više od 31.000 zaposlenih i mrežom od 5.100 poslovnica u 60 zemalja nudi širok raspon usluga u području ljudskih potencijala. Naše usluge svakodnevno koristi preko 100.000 klijenata.

Za potrebe našeg klijenta, tvrtku za outsourcing razvoja softvera tražimo više izvršitelja za rad na poziciji:

Voditelj projekata s PMP certifikatom (m/ž) – Zagreb

Odgovornosti:
• Vođenje projekata razvoja softvera
• Aktivna uključenost u sve faze projektnog ciklusa
• Odgovornost za realizaciju projekata u okviru planiranih rokova i troškova
• Odgovornost za kvalitetu razvijenog softvera
• Formiranje i vođenje projektnih timova
• Raspoređivanje zadataka članovima tima
• Sudjelovanje u razvoju aplikacija
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Minimalno VSS tehničkog usmjerenja
• PMP certifikat
• Barem 2 godine iskustva u vođenju projekata
• Iskustvo u razvoju poslovnih aplikacija
• Izvrsno znanje engleskog jezika
• Izvrsne komunikacijske i organizacijske vještine
• Kreativnost i energičnost

Nudimo:
• Rad u jednoj od najbrže rastućih firmi u Hrvatskoj na izazovnim međunarodnim projektima
• Stimulativno okruženje i rad u dinamičnom i prijateljski nastrojenom timu uz mogućnost napredovanja
• Raznovrstan posao i kontinuirano stjecanje novih znanja

Ukoliko ste se prepoznali u gore traženom profilu i želite razvijati svoju karijeru u poticajnoj i profesionalnoj radnoj okolini pošaljite nam svoj životopis najkasnije do 14.9.2015. godine.

Adecco Hrvatska d.o.o. ishodilo je dozvolu za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva klasa: UP/I-102-02/03-04/07 od 5.6.2003.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine