Voditelj projekata (m/ž)

Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
22.06.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Kao dio tima, voditelj projekta će biti zadužen za samostalno vođenje projekata strateškog planiranja, pripreme i provedbe projekata sufinanciranih putem EU i drugih donorskih izvora. Kao voditelj projekata i član interdisciplinarnih timova sudjelovati će u:
- izradi strateških razvojnih dokumenata za jedinice lokalne samouprave uključujući planove razvoja, sektorske studije i sl.
- pripremi projektnih prijedloga za sufinanciranje putem EU fondova radeći na izradi prijavnih obrazaca i prateće dokumentacije kao što su studije izvedivosti, analize troškova i koristi.
- u provedbi projekta sufinanciranih putem EU fondova.

Neke od aktivnosti voditelja projekata uključuju:
- planiranje vlastitih zadataka i zadataka tima čiji rad koordinira
- koordiniranje procesa strateškog planiranja uključujući izradu strateških dokumenata i kontrolu kvalitete
- koordiniranje procesa pripreme projektnih prijedloga za eksterna financiranja uključujući izradu prijave i prateće projektne dokumentacije te kontrolu kvalitete
- koordiniranje procesa provedbe projekata sufinanciranih od strane EU
- komunikaciju i upravljanje odnosom s klijentima te dionicima u procesu isporuke usluga
- izvještavanje
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- VSS - ekonomski (financije, upravljanje projektima i sl. smjer) i srodni
- 2 godine radnog iskustva (obavezno iskustvo u samostalnom obavljanju poslova izrade najmanje 1 strategije razvoja i/ili najmanje 1 projekta za EU financiranje (odobreno financiranje predojektu) i/ili na provedbu 1 EU sufinanciranog projekta (odobreno završno izvješće - Reference trebaju biti navedene u životopisu zajedno s kontaktima za provjeru istih)

Od kandidata očekujemo:
- samostalnost
- proaktivnost
- komunikativnost
- inicijativa
- vještine rješavanja problema
- spremnost za suradnju u timu
- odgovornost i savjesnost
- narativne vještine na hrvatskom i engleskom jeziku
- kontinuirana želja za znanjem i vlastitim razvojem
- analitičko promišljanje
- Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine