Voditelj proizvodnje stočne hrane (m/ž)

Mjesto rada:
Cazin, Bosna i Hercegovina
Rok prijave:
15.07.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Powerserv Croatia je dio Powerserv grupacije sa sjedištem u Beču, Austrija.
Za našeg klijenta Agroholding stabilnu i rastuća kompanija koja djeluje na dinamičnom i izazovnom tržištu proizvodnje hrane i prehrambene industrije, a koja ima dugogodišnju tradiciju uspješnog poslovanja na području Bosne i Hercegovine i okolnih zemalja, u sklopu suradnji i partnerskih odnosa s tvrtkama na domaćem i stranom tržištu i u aktivnom je procesu širenja svojeg poslovanja i portfolia proizvodau potrazi smo za članom Management tima.
Agroholding svoju jasnu viziju i plan širenja na domaćem i stranom tržištu želi graditi kroz visoko motivirane i ambiciozne zaposlenike koji će svojim vještinama i znanjima tome doprinijeti. Za uzvrat, svojim zaposlenicima i članovima tima želi osigurati radnu sredinu koja će im omogućiti da iskoriste sve svoje talente i potencijale te da za to budu adekvatno nagrađeni i stimulirani. Za ostvarivanje svojih ciljeva trebaju najbolje i najmotiviranije ljude na tržištu i ako se prepoznajete u navedenim opisima, ovo je prilika za vas:

Mjesto rada: Cazin

Opis poslova:
• Organizacija rada proizvodnje i kompletno rukovođenje proizvodnim procesom
• Rukovođenje radnicima u proizvodnji – organizacija smjena i radnog vremena, edukacija i osposobljavanje za sudjelovanje u proizvodnom procesu, planiranje kadrovskih kapaciteta s obzirom na ciljeve proizvodnje
• Kontrola troškova i optimiziranje rada proizvodnje s obzirom na troškove i proizvodne kapacitete
• Postavljanje procesa u proizvodnji po principu najboljih praksi na tržištu i osiguravanje vodećih certifikata na tržištu za proizvodnju stočne hrane
• Kreiranje i uvođenje normi za radnike u proizvodnji te razvoj sustava pojedinačnog i timskog vrednovanja učinka
• Praćenje rada konkurencije i praksi na stranom tržištu te konstantno uvođenje noviteta i dobrih praksi nastavno na to u rad proizvodnje
• Komunikacija i vođenje redovne i zakonom propisane korespondencije s nadležnim državnim tijelima u cilju osiguravanja svih zadanih standarda proizvodnje stočne hrane
• Održavanje komunikacije s komercijalnim odjelom ili direktno s kupcima te nastavno na njihove potrebe i želje prilagođavanje proizvodnih procesa i aktivnosti
• Komunikacija s dobavljačima i suradnicima te redovite praćenje stanja zaliha i izlaza finalnih proizvoda iz proizvodnog procesa
• Izvještavanje nadređenih na redovitoj bazi o svim relevantnim faktorima vezanima uz proizvodnju
• Izrada redovnih i periodičnih planova i projekcija proizvodnje
• Odrađivanje svih ostalih poslova i aktivnosti po nalogu poslodavca
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Bosna i Hercegovina

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:
• Odlične organizacijske vještine
• Odlično poznavanje proizvodnog procesa i praksi u proizvodnji
• Odlično razvijene rukovoditeljske vještine
• Dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Vozačka dozvola B kategorije
• Obrazovanje veterinarskog ili prehrambeno-biotehnološkog smjera
• Prethodno iskustvo rada na istim ili sličnim pozicijama (minimalno 2 godine)
• Profil ličnosti: odgovornost i pedantnost, proaktivnost i izražena samomotivacija za rad, fokusiranost na realizaciju ciljeva, sklonost timskom radu, izražena emocionalna i socijalna inteligencija

Nudimo:
• Ugodnu i izazovnu radnu okolinu u kojoj se nagrađuje uspjeh
• Redovita fiksna primanja
• Stabilna i stimulativna primanja s razrađenom shemom planova i bonusa
• Konstantnu edukaciju i ulaganje u znanja i vještine zaposlenika
• Priliku za osobni i profesionalni razvoj
• Rad u uspješnoj i financijski stabilnoj kompaniji u timu mladih i stručnih ljudi s odličnom organizacijskom klimom

Radujemo se Vašim prijavama putem Brze prijave do 15.07.2016.

Powerserv Croatia d.o.o.
Britanski trg 5
10000 Zagreb
www.powerserv.hr
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine