Voditelj programa u prodajnom centru (m/ž)

Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
19.02.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Kreirajte svoju svakodnevnicu!
Očekujemo da proaktivno preuzmete kormilo.
Jeste zainteresirani?

Tražimo najbolju osobu za poziciju:

VODITELJ PROGRAMA U PRODAJNOM CENTRU (m/ž)
- program Građevina i boje

Zadovoljavate li sljedeće kriterije?
• minimalno SSS
• 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
• poznavanje prodajnog asortimana (građevina, boje, drvo, stolarija)
• sposobnost strateškog razmišljanja i donošenja odluka (unutar asortimana za koji ste odgovorni)
• vještine rukovođenja
• organizacijske sposobnosti
• dinamičnost i sklonost timskom radu
• obavezno poznavanje rada na računalu
• poznavanje rada u maloprodajnim informatičkim programima
• vozačka dozvola B kategorije.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Kako je raditi kod nas?
• radit ćete u ugodnoj atmosferi
• imat ćete visoku razinu samostalnosti u radu
• posao koji radite je dinamičan
• dobit ćete mogućnost usavršavanja

Kako će izgledati Vaš posao?
• preuzet ćete odgovornost za ostvarenje plana prometa programa
• preuzet ćete odgovornost za pridržavanje propisanih vizualnih standarda na području programa
• samostalno ćete upravljati timom djelatnika
• redovito ćete pratiti i upravljati obrtajem zaliha programa
• proaktivno ćete predlagati asortimanske promjene sukladno potrebama
• rješavat ćete reklamacije

Vašu prijavu očekujemo putem linka za Brzu prijavu.

Povratnu informaciju o ishodu natječaja dobit će samo kandidati koji budu pozvani na selekcijski razgovor.

Natječaj za oglašeno radno mjesto traje do 19.2.2017. godine.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine